پی سی تمپلیت فروشگاه قالب و افزونه جوملا و وردپرس اورجینال

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
1387
شرکت توسعه فناوری های هوشمند اسپیناس در سال 1387 تاسیس شد و فعالیت خود را در پارک علم و فناوری دانشگاه علوم پایه زنجان آغاز کرد.

Monday, March 31, 2008

Tuesday, December 6, 2011

گسترش فعالیت
در سال 1390 اولین کنتور هوشمند قرائت از راه دور این شرکت بصورت تجاری سازی شده به بازار عرضه شد.
هم اکنون
هم اکنون شرکت اسپیناس جز 5 شرکت مورد تایید وزارت نیرو و مدیریت منابع آب ایران برای تولید کنتور های هوشمند میباشد
این شرکت تولید کننده کنتور های حجمی و خانگی هوشمند و معمولی می باشد
مکانیکی  .  الکترومغناطیسی  .  التراسونیک

NOW

lorem dui venenatis eratid vestibu

آب مایه حیات و سرمنشا تمدن بشریت است ، بطوری که هیچ پیشرفتی در هیچ مسیری ، بدون وجود آن میسر نخواهد بود و همگان از اهمیت و ضرورت آن به خوبی آگاهند. در سالیان اخیر و با توجه به اقلیم گرم و خشک حاکم بر کشورمان ، بحران آب و کمبود آن ، نمود بیشتـری پیدا کرده و متاسفانه شاهد از بین رفتن برخی منابع زیستی از جمله دریاچه ارومیه هستیم. در این وضعیت بحرانی ، مصرف بی رویه و ناعادلانه برخی از مصرف کنندگان در بخش های خانگی ، کشاورزی و صنعتی به این مشکل جدی دامن زده و نگرانی از یک آینده مبهم ، خاطر همگان را مکدر کرده است. در بخش توسعه کنتـور های هوشمند و بهره برداری مناسب از منابع آبــی در سالیان اخیر توانسته ایم با تکیه بر دستاوردهای واحد تحقیق و توسعه ، با حفظ کیفیت محصول ، تولیدات خود را با قیمتی رقابتی و در حجمی انبوه روانه بازار نماییم. رهبران و کارکنان شرکت توسعه فناوری های هوشمند اسپیناســ اصول رفتاری و ارزش های اخلاقی و حرفه ای زیر را باور داشته و برای تحقق و نهادینه شدن آن از هیچ کوششی دریغ نخواهند نمود:
• پایبندی به اصول و اخلاق حرفه ای و تخصصی • پایبندی به وفای عهد، مسئولیت پذیری، نقدپذیری، گشاده رویی و ادب • ارائه خلاقانه ترین راه حل ها برای مشکلترین و پیچیده ترین مسائل در حوزه ساخت و ساز • ارائه کیفیت برتر، بهره گیری از نیروی انسانی نوآور با توان ارزش آفرینی منحصربه فرد • مشتری مداری، نتیجه گرایی، ریسک پذیری، انجام کارها به صورت تیمـی، نوآوری و اعتقاد به یادگیری سازمانی • ارتباط موثر و مستمر با مشتریان به عنوان سرمایه های اصلی سازمان